O Funduszu Odszkodowań
Komunikacyjnych

Cel i misja

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych powstał, aby pomóc ludziom odzyskać należne im pieniądze za zaniżone lub niewypłacone odszkodowania.

Według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. Niewiele lepiej wygląda sytuacja na rynku odszkodowań lotniczych – większość osób nawet nie wie, że należy im się odszkodowanie. Pomagamy naszym Klientom zyskać pieniądze, które się im należą.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie i na tej podstawie wypłacamy dodatkowe rekompensaty. Następnie, wyposażeni w odpowiednią wiedzą i doświadczenie, bierzemy na siebie cały ciężar dochodzenia roszczeń wobec ubezpieczyciela lub linii lotniczych. Ten model sprawia, że nasi klienci otrzymują pieniądze, oszczędzając czas i nerwy.

Specjaliści, na których możesz polegać

W Funduszu Odszkodowań Komunikacyjnych pracują doświadczeni prawnicy. W projekt zaangażowani są również wykwalifikowani rzeczoznawcy i konsultanci z ogromną wiedzą merytoryczną. Każdy w naszym ponad 20-osobowym zespole jest fachowcem w swojej dziedzinie i doskonale wie, czego oczekują nasi Klienci.

Nasza etyka pracy oraz profesjonalizm przekładają się na skuteczność. Codziennie przybywa zadowolonych kierowców, którym pomogliśmy uzyskać dopłatę do odszkodowania.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem – Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych jest zarejestrowany w KRS pod numerem 0000702863, a nasz kapitał zakładowy wynosi 500 000 PLN.

Uczciwość i wygoda

Stworzyliśmy warunki, w których nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie. Stawiamy na jasne zasady i przejrzysty model współpracy, korzystny dla obu stron. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat – nasza ekspertyza zawsze jest darmowa.

Kluczowa jest dla nas wygoda Klientów. Na każdym etapie służymy radą, a także dbamy o to, żeby cały proces prowadzący do dopłaty przebiegał szybko i bezproblemowo. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów.


Zadzwoń na infolinię: 781 000 781 lub przejdź do czatu z naszym konsultantem.